Zespół

Aneta Złotnicka

Komunikacja i wizerunek

Aneta Złotnicka

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Stowarzyszeniu (od lutego 2000 r.) odpowiedzialna za całokształt prac związanych z kreowaniem wizerunku organizacji oraz za koordynowanie działań promocyjnych SMWI. Doświadczona w organizacji różnego typu dużych wydarzeń zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmuje się architekturą informacji wielu serwisów internetowych SMWI oraz ich redakcją.

Prywatnie - miłośniczka podróży i książek ze szczęśliwym zakończeniem.

Kinga Bzduła

Kinga Bzduła

Projektowanie budżetowe

W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2009 r.) zajmuje się monitoringiem oraz formalną obsługą projektów. Zakres prac jest uwarunkowany charakterem projektów. 

Prywatnie jestem pasjonatką życia rodzinnego. Każdą wolna chwilę spędzam na poznawaniu ludzi. Większość moich pasji rodzi się z impulsu. Do katalogu moich zainteresowań niezmiennie wkładam: ludzi, którym poświęcam czas oraz odkrywanie siebie.

Kinga Wojtas

Współpraca z partnerami

Kinga Wojtas

W Stowarzyszeniu (od stycznia 2011 r.) zajmuje się organizacją szkoleń oraz odpowiada za poprawność dokumentacji związanej z realizacją wydarzeń projektowych (skrupulatnie wyłapuje wszelkie nieścisłości ;))  i innych materiałów wynikających z formalnych wymogów niezbędnych do realizacji projektów.

Prywatnie zaczytana w książkach sensacyjno-kryminalnych, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu.

Marcin Mechla

Marcin Mechla

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu Miasta w Internecie (od lipca 2013 r.) zajmuje się szeroko pojętą edukacją, w szczególności wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w środowisku szkolnym. Koordynował projekty takie jak Cyfrowobezpieczni.pl, Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej, Polska Cyfrowa Równych Szans, Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej HUMINE. Szkoli nauczycieli oraz edukatorów na terenie całego kraju. Śledzi nowości techniczne, szczególnie te związane ze światem urządzeń mobilnych i rynkiem aplikacji.

W 2022 roku został został uhonorowany przez Szerokie Porozumienie na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce poprzez umieszczenie na „Liście 100”  osób, które miały istotny wpływ na wzmacnianie cyfrowych kompetencji w Polsce. 

Interesuje się muzyką, sportami sylwetkowymi oraz motorowymi.

Paweł Ćwik

Systemy informatyczne

Paweł Ćwik

W Stowarzyszeniu (od września 2016 r.) pracuje jako specjalista ds. projektowania i utrzymania sieci komputerowych z uwzględnieniem takich elementów jak systemy pocztowe, praca grupowa, serwery firewall i VPN. Inżynier Sieci Novell.

Konrad Mleczko

Konrad Mleczko

Projekty edukacyjne, szkolenia

14 688 80 12 
wew. 25
  k.mleczko@mwi.pl

W Stowarzyszeniu (od czerwca 2017 r.). Z wykształcenia ekonomista z ponad 15-letnim doświadczeniem jako trener. Jego pasja do edukacji i nowoczesnych technologii połączyły się w niezwykły sposób. Jednak to jego pasja do wykorzystywania nowoczesnych technologii w dydaktyce czyni go wyjątkowym w tym co robi.

Jako doświadczony trener, Konrad szkoli i motywuje zarówno dorosłych, jak i dzieci w dziedzinie cyfrowej edukacji. Jest nie tylko trenerem, ale także mentorem, który inspiruje innych do nauki i rozwoju. Jego praca w dziedzinie edukacji cyfrowej jest dowodem na to, że wiedza i technologia mogą zmieniać świat, a on jest gotów prowadzić innych na tej fascynującej drodze.

W PAKT jest  opiekunem pracowni programowania i robotyki. Jego zaangażowanie w edukację cyfrową oraz praca nad rozwojem kompetencji w dziedzinie programowania i robotyki sprawiają, że jest autentycznym liderem w świecie edukacji. Jego wkład w rozwijanie umiejętności przyszłych pokoleń w obszarze nowoczesnych technologii jest nieoceniony, co zostało docenione przez kapitułę Listy 100 Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce.  Został on dwukrotnie wyróżniony wśród 100 osób w Polsce, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwijania świadomości oraz kompetencji cyfrowych.Prywatnie jest fanem żużla, w wolnych chwilach jeździ na motocyklu, a zimą na snowboardzie. Lubi dobre kino oraz piesze wycieczki.

Renata Rodak

Księgowość

Renata Rodak

W Stowarzyszeniu (od lutego 2018 r.) zajmuję się m.in. dekretowaniem oraz księgowaniem dokumentów, bieżącymi rozliczeniami z instytucjami finansowymi, prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, naliczaniem wynagrodzeń i odprowadzaniem składek ubezpieczeniowych.

Prywatnie jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu. Moją pasją jest nordic walking.

Agnieszka Metel

Agnieszka Metel

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu (od lutego 2020 r.) koordynuje działania związane z organizacją szkoleń w projektach edukacyjnych oraz dba o formalną stronę dokumentacji projektowej.

Prywatnie czas wolny lubi spędzać z dziećmi na wycieczkach rowerowych, ostatnio odkryła swoją nową pasję - pracę w ogrodzie i realizację jego przestrzeni.

Anna Sadowska

Trenerka kompetencji cyfrowych

Anna Sadowska

W Stowarzyszeniu (od marca 2023 r.) pełni funkcję trenerki kompetencji cyfrowych. Pasjonatka metod edukacyjnych w nurcie STEAM aktywizujących uczniów.

Prywatnie fanka fantastyki i S-F (filmy, seriale, książki, RPG, planszówki…), miłośniczka szeroko pojętej Słowiańszczyzny. Zasłuchana w muzyce folkowej irlandzkiej i szkockiej, uwielbia długie spacery i zwiedzanie muzeów.

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.