Zespół

Aneta Złotnicka

Serwisy internetowe, promocja

Aneta Złotnicka

W Stowarzyszeniu (od lutego 2000 r.) zajmuję się architekturą informacji w serwisach internetowych, jakie tworzymy w naszych projektach i przedsięwzięciach. Dbam o formę graficzną i wizualną opracowywanych materiałów informacyjnych i promocyjnych. Sprawuję nadzór nad realizacją programu i odpowiadam za kontakty z prelegentami podczas organizacji dużych konferencji SMWI.

Prywatnie jestem miłośniczką wszystkiego co włoskie, ciągle nienasyconą odkrywaniem nowych miejsc.

Agnieszka Zawiślak

Agnieszka Zawiślak

Księgowość

W Stowarzyszeniu (od lutego 2008 r.) zajmuję się m.in. dekretowaniem oraz księgowaniem dokumentów, bieżącymi rozliczeniami z instytucjami finansowymi, prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, naliczanie wynagrodzeń i odprowadzanie składek ubezpieczeniowych.

Lubię jeździć na rowerze i pływać. Moją pasją jest haft krzyżykowy.

Kinga Bzduła

Projektowanie budżetowe

Kinga Bzduła

W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2009 r.) zajmuję się monitoringiem oraz formalną obsługą projektów. Zakres moich prac jest uwarunkowany charakterem projektów. 

Prywatnie jestem pasjonatką życia rodzinnego. Każdą wolna chwilę spędzam na poznawaniu ludzi. Większość moich pasji rodzi się z impulsu. Do katalogu moich zainteresowań niezmiennie wkładam: ludzi, którym poświęcam czas oraz odkrywanie siebie.

Kinga Wojtas

Kinga Wojtas

Współpraca z partnerami

W Stowarzyszeniu zajmuję się organizacją szkoleń oraz odpowiadam za poprawność dokumentów związanych z realizacją wydarzeń projektowych (skrupulatnie wyłapuję wszelkie nieścisłości;)  i innych materiałów wynikających z formalnych wymogów niezbędnych do realizacji projektów.

Prywatnie zaczytana w książkach sensacyjno-kryminalnych, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kaja Głomb

Społecznościowe serwisy internetowe

Kaja Głomb

W Stowarzyszeniu przede wszystkim pełnię funkcję redaktora serwisów i portali związanych z prowadzonymi projektami, a także kompleksowo obsługuję media społecznościowe. Czasami jednak zajmuję się także obsługą wydarzeń projektowych, a nawet prowadzeniem warsztatów - np. poświęconych pisaniu bądź tworzeniu autorskich blogów. 

Pasjonuję się psychologią, sportem oraz literaturą i historią. W wolnych chwilach zaś najchętniej piszę oraz tworzę - wszystko co się da: domowe, naturalne kosmetyki, ozdoby czy elementy wystroju. Po prostu wszytko, co da się zrobić samodzielnie

Marcin Mechla

Marcin Mechla

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu zajmuję się szeroko pojętą edukacją, w szczególności wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w środowisku szkolnym. Jestem koordynatorem projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, współpracuję z Edukatorami oraz Mentorami zaangażowanymi w nasz projekt. Ponadto śledzę nowości techniczne, zwłaszcza te związane ze światem urządzeń mobilnych i rynkiem aplikacji.

Interesuję się filmem, muzyką i sportem motorowym, jestem kibicem żużla.

Konrad Mleczko

Projekty edukacyjne, szkolenia

14 688 80 12 
wew. 25
  k.mleczko@mwi.pl

Konrad Mleczko

W Stowarzyszeniu najmłodszy stażem (od czerwca 2017 r.) ale z największym entuzjazmem :). Jest odpowiedzialny za wprowadzanie dorosłych w tajniki cyfrowego świata. Pracując warsztatowo z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania, wspiera nauczycieli różnych typów szkół w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi cyfrowych w dydaktyce. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, koncentrując się w szczególności na promowaniu bezpiecznego korzystania z Internetu i treści cyfrowych.

Prywatnie jest fanem żużla, w wolnych chwilach jeździ na motocyklu, a zimą na snowboardzie. Lubi dobre kino oraz piesze wycieczki.

Grzegorz Foltak

Grzegorz Foltak

Projekty edukacyjne, szkolenia

W SMWI od początku zajmuję się edukacją cyfrową dorosłych, nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Prowadzę szkolenia i warsztaty z wykorzystania narzędzi cyfrowych w pracy i życiu codziennym. Odpowiadam za przygotowanie ofert szkoleniowych dla szkół oraz JST. Bliskie są mi nowinki technologiczne, szczególnie te związane z edukacją.

W wolnym czasie regeneruje się podróżując na dwóch kółkach, oglądając ambitne kino lub słuchając dobrej muzyki.

Paweł Ćwik

Systemy informatyczne

Paweł Ćwik

Inżynier Sieci Novell, Specjalista ds projektowania i utrzymania sieci komputerowych z uwzględnieniem takich elementów jak systemy pocztowe, praca grupowa, serwery firewall i VPN.

Po pracy? Pracuje z gwiazdami

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.