Zespół

Aneta Złotnicka

Serwisy internetowe, promocja

Aneta Złotnicka

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. W Stowarzyszeniu (od lutego 2000 r.) zajmuje się architekturą informacji w serwisach internetowych, jakie są tworzone w projektach i przedsięwzięciach organizacji. Odpowiedzialna za koordynowanie całokształtu działań promocyjnych SMWI, dba o formę graficzną i wizualną opracowywanych materiałów informacyjnych i promocyjnych. Doświadczona w organizacji wydarzeń różnego typu - od prawie dwudziestu lat pracuje w zespołach organizacyjnych eventów organizowanych przez SMWI, głównie w obszarze promocji, tworzenia programu i kontaktów z prelegentami.

Prywatnie - pasjonatka podróży, ciągle nienasycona odkrywaniem nowych miejsc.

Kinga Bzduła

Kinga Bzduła

Projektowanie budżetowe

W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2009 r.) zajmuje się monitoringiem oraz formalną obsługą projektów. Zakres prac jest uwarunkowany charakterem projektów. 

Prywatnie jestem pasjonatką życia rodzinnego. Każdą wolna chwilę spędzam na poznawaniu ludzi. Większość moich pasji rodzi się z impulsu. Do katalogu moich zainteresowań niezmiennie wkładam: ludzi, którym poświęcam czas oraz odkrywanie siebie.

Kinga Wojtas

Współpraca z partnerami

Kinga Wojtas

W Stowarzyszeniu (od stycznia 2011 r.) zajmuje się organizacją szkoleń oraz odpowiada za poprawność dokumentacji związanej z realizacją wydarzeń projektowych (skrupulatnie wyłapuje wszelkie nieścisłości ;))  i innych materiałów wynikających z formalnych wymogów niezbędnych do realizacji projektów.

Prywatnie zaczytana w książkach sensacyjno-kryminalnych, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kaja Głomb

Kaja Głomb

Społecznościowe serwisy internetowe

W Stowarzyszeniu przede wszystkim pełni funkcję redaktora serwisów i portali związanych z prowadzonymi projektami, a także kompleksowo obsługuje media społecznościowe. Czasami zajmuje się także obsługą wydarzeń projektowych, a nawet prowadzeniem warsztatów - np. poświęconych pisaniu bądź tworzeniu autorskich blogów. 

Pasjonuje się psychologią, sportem oraz literaturą i historią. W wolnych chwilach najchętniej pisze oraz tworzy - wszystko co się da: domowe, naturalne kosmetyki, ozdoby czy elementy wystroju. Po prostu wszytko, co da się zrobić samodzielnie.

Marcin Mechla

Projekty edukacyjne, szkolenia

Marcin Mechla

W Stowarzyszeniu (od lipca 2013 r.) zajmuje się szeroko pojętą edukacją, w szczególności wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w środowisku szkolnym. Jest koordynatorem projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, współpracuje z Edukatorami oraz Mentorami zaangażowanymi w projekt. Ponadto śledzi nowości techniczne, zwłaszcza te związane ze światem urządzeń mobilnych i rynkiem aplikacji.

Interesuje się filmem, muzyką i sportem motorowym, jest kibicem żużla.

Grzegorz Foltak

Grzegorz Foltak

Projekty edukacyjne, szkolenia

W Stowarzyszeniu (od marca 2014 r.)  zajmuje się edukacją cyfrową dorosłych, nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania narzędzi cyfrowych w pracy i życiu codziennym. Odpowiada za przygotowanie ofert szkoleniowych dla szkół oraz JST. Bliskie są mu nowinki technologiczne, szczególnie te związane z edukacją.

W wolnym czasie regeneruje się podróżując na dwóch kółkach, oglądając ambitne kino lub słuchając dobrej muzyki.

Paweł Ćwik

Systemy informatyczne

Paweł Ćwik

W Stowarzyszeniu (od września 2016 r.) pracuje jako specjalista ds. projektowania i utrzymania sieci komputerowych z uwzględnieniem takich elementów jak systemy pocztowe, praca grupowa, serwery firewall i VPN. Inżynier Sieci Novell.

Konrad Mleczko

Konrad Mleczko

Projekty edukacyjne, szkolenia

14 688 80 12 
wew. 25
  k.mleczko@mwi.pl

W Stowarzyszeniu (od czerwca 2017 r.) odpowiedzialny jest za wprowadzanie dorosłych w tajniki cyfrowego świata. Pracując warsztatowo z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania, wspiera nauczycieli różnych typów szkół w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi cyfrowych w dydaktyce. Specjalizuje się w pracy z dziećmi, koncentrując się w szczególności na promowaniu bezpiecznego korzystania z Internetu i treści cyfrowych.

Prywatnie jest fanem żużla, w wolnych chwilach jeździ na motocyklu, a zimą na snowboardzie. Lubi dobre kino oraz piesze wycieczki.

Renata Rodak

Księgowość

Renata Rodak

W Stowarzyszeniu (od lutego 2018 r.) zajmuję się m.in. dekretowaniem oraz księgowaniem dokumentów, bieżącymi rozliczeniami z instytucjami finansowymi, prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, naliczaniem wynagrodzeń i odprowadzaniem składek ubezpieczeniowych.

Prywatnie jestem zwolenniczką aktywnego spędzania czasu. Moją pasją jest nordic walking.

Katarzyna Solak

Katarzyna Kajmowicz

Projekty edukacyjne, szkolenia

Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Rzeszowskim.
W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2018 r.) dba o to aby wydarzenia przebiegały płynnie oraz zgodnie z góry zaplanowanym harmonogramem. Od 2011 roku aktywnie działa w III sektorze specjalizując się w dziedzinie młodzieży. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach dotyczących m.in. leadershipu, pisania projektów oraz zarządzania organizacjami pozarządowymi. Lubi wyzwania oraz kreatywne spędzanie czasu.

Prywatnie pasjonatka jazdy konnej.

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.