Zjazd Regionalny Latarników Polski Cyfrowej

Termin: 3 marca 2022 (wydarzenie archiwalne)
Miejsce: WrocławLegnicka 65Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3
Kontakt: Artur Krawczyk, a.krawczyk@mwi.pl

Już 3 marca br. spotkamy się - stacjonarnie - na Zjeździe Regionalnym Latarników Polski Cyfrowej zorganizowanym w ramach projektu Latarnicy w akcji – świętokrzyskie i dolnośląskie. Spotkanie odbędzie się we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3. Zarezerwujcie dla nas popołudnie oraz wieczór, które spędzimy warsztatowo i integracyjnie.

Spotykamy się przede wszystko po to, by się poznać i wreszcie porozmawiać na żywo, a nie jak dotąd, za pomocą komunikatorów. Podczas spotkania przyjrzymy się temu, co robimy, co nam sprawia trudności i jak sobie z nimi radzimy. Spróbujemy zaplanować kolejne kroki, które zaprowadzą nas do finału projektu w czerwcu. Spotkanie posłuży również wymianie doświadczeń, które zapewne mogą stanowić ciekawe inspiracje.

Podczas Zjazdu pracować będziemy aktywnymi metodami warsztatowymi, które będą sprzyjały interakcji, inspirowaniu się i swobodnej wymianie myśli. Spotkanie podsumujemy podczas wspólnej kolacji.

Zgłoszenia na Zjazd należy dokonać poprzez formularz rejestracyjny

PRZEJDŹ DO STRONY
POWRÓT DO WYDARZEŃ

Pozostałe wydarzenia

5-6.04 2022

III Kongres Kompetencji Przyszłości

Zapraszamy na III Kongres Kompetencji Przyszłości, który odbędzie się w Tarnowie w dniach 5-6 kwietnia 2022 roku. Zorganizujemy go po raz trzeci w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie z inicjatywy krajowej Sieci Edukacji Cyfrowej KOMET@. Udział jest bezpłatny.

zobacz więcej

12.12 2019

V Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie" oraz Urząd Miasta Łodzi serdecznie zapraszają na V Ogólnopolski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej, który odbędzie się 12 grudnia 2019 r. w godz. 11.00 - 15.00 w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi.

zobacz więcej

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.