Zespół

Aneta Złotnicka

Serwisy internetowe, promocja

Aneta Złotnicka

W Stowarzyszeniu (od lutego 2000 r.) zajmuję się architekturą informacji w serwisach internetowych, jakie tworzymy w naszych projektach i przedsięwzięciach. Dbam o formę graficzną i wizualną opracowywanych materiałów informacyjnych i promocyjnych. Sprawuję nadzór nad realizacją programu i odpowiadam za kontakty z prelegentami podczas organizacji dużych konferencji SMWI.

Prywatnie jestem miłośniczką wszystkiego co włoskie, ciągle nienasyconą odkrywaniem nowych miejsc.

Renata Stanek

Renata Stanek

Sekretariat Zarządu, HR

W Stowarzyszeniu (od 2005 r.) zajmuję się kompleksową obsługa sekretariatu Biura Zarządu. Do moich obowiązków należy nadzór nad pracami organizacyjno-administracyjnymi w tym prowadzenie spraw kadrowych. Od początku pracy w SMWI odpowiadam za kompleksową organizację konferencji, w tym sztandarowej Konferencji „Miasta w Internecie” oraz szkoleń i warsztatów na terenie całej Polski.

Prywatnie lubię dobrą książkę, podróże, żeglarstwo, żużel. Kocham moje dzieci i jestem w stanie zrobić dla nich wszystko, typ matki wariatki :)

Agnieszka Zawiślak

Księgowość

Agnieszka Zawiślak

W Stowarzyszeniu (od lutego 2008 r.) zajmuję się m.in. dekretowaniem oraz księgowaniem dokumentów, bieżącymi rozliczeniami z instytucjami finansowymi, prowadzeniem ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, naliczanie wynagrodzeń i odprowadzanie składek ubezpieczeniowych.

Lubię jeździć na rowerze i pływać. Moją pasją jest haft krzyżykowy.

Kinga Bzduła

Kinga Bzduła

Projektowanie budżetowe

W Stowarzyszeniu (od sierpnia 2009 r.) zajmuję się monitoringiem oraz formalną obsługą projektów. Zakres moich prac jest uwarunkowany charakterem projektów. 

Prywatnie jestem pasjonatką życia rodzinnego. Każdą wolna chwilę spędzam na poznawaniu ludzi. Większość moich pasji rodzi się z impulsu. Do katalogu moich zainteresowań niezmiennie wkładam: ludzi, którym poświęcam czas oraz odkrywanie siebie.

Kinga Wojtas

Współpraca z partnerami

Kinga Wojtas

W Stowarzyszeniu zajmuję się organizacją szkoleń oraz odpowiadam za poprawność dokumentów związanych z realizacją wydarzeń projektowych (skrupulatnie wyłapuję wszelkie nieścisłości;)  i innych materiałów wynikających z formalnych wymogów niezbędnych do realizacji projektów.

Prywatnie zaczytana w książkach sensacyjno-kryminalnych, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego czasu.

Kaja Głomb

Kaja Głomb

Społecznościowe serwisy internetowe

W Stowarzyszeniu przede wszystkim pełnię funkcję redaktora serwisów i portali związanych z prowadzonymi projektami, a także kompleksowo obsługuję media społecznościowe. Czasami jednak zajmuję się także obsługą wydarzeń projektowych, a nawet prowadzeniem warsztatów - np. poświęconych pisaniu bądź tworzeniu autorskich blogów. 

Pasjonuję się psychologią, sportem oraz literaturą i historią. W wolnych chwilach zaś najchętniej piszę oraz tworzę - wszystko co się da: domowe, naturalne kosmetyki, ozdoby czy elementy wystroju. Po prostu wszytko, co da się zrobić samodzielnie

Marcin Mechla

Projekty edukacyjne, szkolenia

Marcin Mechla

W Stowarzyszeniu zajmuję się szeroko pojętą edukacją, w szczególności wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w środowisku szkolnym. Jestem koordynatorem projektu Cyfrowobezpieczni.pl - Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, współpracuję z Edukatorami oraz Mentorami zaangażowanymi w nasz projekt. Ponadto śledzę nowości techniczne, zwłaszcza te związane ze światem urządzeń mobilnych i rynkiem aplikacji.

Interesuję się filmem, muzyką i sportem motorowym, jestem kibicem żużla.

Marta Rygiel

Marta Rygiel

Sprawozdawczość projektowa

Zajmuję się rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków unijnych i innych źródeł zewnętrznego finansowania, sporządzam wnioski o płatność, sprawozdania oraz inne dodatkowe dokumenty rozliczeniowe. Współpracuję z instytucjami wdrażającymi w zakresie rozliczeń finansowych oraz prowadzę monitoring finansowy realizacji projektów.

Wolny czas poświęcam na oglądanie filmów, podróżowanie i fotografowanie

Grzegorz Foltak

Projekty edukacyjne, szkolenia

Grzegorz Foltak

W SMWI od początku zajmuję się edukacją cyfrową dorosłych, nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Prowadzę szkolenia i warsztaty z wykorzystania narzędzi cyfrowych w pracy i życiu codziennym. Odpowiadam za przygotowanie ofert szkoleniowych dla szkół oraz JST. Bliskie są mi nowinki technologiczne, szczególnie te związane z edukacją.

W wolnym czasie regeneruje się podróżując na dwóch kółkach, oglądając ambitne kino lub słuchając dobrej muzyki.

Paweł Ćwik

Paweł Ćwik

Systemy informatyczne

Inżynier Sieci Novell, Specjalista ds projektowania i utrzymania sieci komputerowych z uwzględnieniem takich elementów jak systemy pocztowe, praca grupowa, serwery firewall i VPN.

Po pracy? Pracuje z gwiazdami

Aktualności

Zobacz wszystkie

Podstrony

Trwa wyszukiwanie...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.